Kurs ten jest idealną opcją dla osób, które szukają najlepszego możliwego przygotowania do egzaminów, testów i certyfikatów z języka angielskiego. Krok po kroku, dokładnie zapoznasz się z poszczególnymi częściami składowymi wybranego egzaminu, poczynając od formatu, poprzez zakres materiału i jego organizację, kończąc na najskuteczniejszych strategiach rozwiązywania danego typu zadań. W szybkim tempie zwiększysz swój poziom i przetestujesz nowo nabyte umiejętności, pisząc próbne testy oparte na aktualnych formatach egzaminacyjnych.

Zapisz się na ten kurs, jeżeli chcesz:

  • rzetelnie przygotować się do testów i egzaminów z języka angielskiego, takich jak TOEFL i TOEIC, IELTS, certyfikaty Cambridge (FCE, CAE, CPE, BEC, BEC Vantage), matura;
  • poznać pomocne strategie rozwiązywania zadań, dzięki którym lepiej zdasz egzamin;
  • przetestować swe umiejętności i dobrze zapoznać się z formatem egzaminu, zanim do niego przystąpisz;
  • zdać egzamin próbny pod okiem naszych nauczycieli.

Dokładny program kursu, jego struktura oraz materiały dydaktyczne dobierane są po lekcji próbnej, zależnie od Twych potrzeb i preferencji. Dokładam wszelkich starań, aby oferowane przeze mnie zajęcia były prawdziwie indywidualne i dzięki temu maksymalnie efektywne. Dysponuję szeroką gamą sprawdzonych materiałów dostosowanych do nauki online (PDF, MP3, platformy cyfrowe), które udostępniam uczniom, dzięki czemu nie trzeba inwestować w podręczniki i tym podobne.

Poziomy i ceny

Początkujący (A1 - A2)  60 zł / 60 min 80 zł / 90 min
Średniozaawansowany (B1 - B2) 60 zł / 60 min 80 zł / 90 min
Zaawansowany (C1 - C2) 70 zł / 60 min 90 zł / 90 min

Możliwe rabaty w przypadku regularnych zajęć o częstotliwości minimum 2h tygodniowo. Więcej informacji na temat cen, rabatów i formy płatności znajdziesz w zakładce Cennik i płatności.