Lekcje języka angielskiego przez Skype to przede wszystkim komfort i elastyczność. Każdy element zajęć, kwestie techniczne i formalne zostały pomyślane tak, by nauka była optymalnie wygodna, przyjemna i efektywna. Wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków, a już dziś możesz odbyć pierwszą lekcję:

  • Zastanów się, jakie są Twoje cele i wybierz swój kurs.
  • Skorzystaj z formularza zgłoszeniowego i zapisz się na zajęcia.
  • Opłać dowolną liczbę lekcji (minimum 1 lekcja; pierwsza płatność może mieć miejsce po zajęciach).
  • Po otrzymaniu potwierdzenia terminu lekcji, zaloguj się na Skype o umówionej godzinie i zacznij naukę.

Terminy zajęć i ich częstotliwość mogą być regularne lub zmienne – wszystko zależy od Twych potrzeb i preferencji. By ułatwić naukę i zapewnić pełną mobilność oraz elastyczność oferowanych kursów, przed pierwszą lekcją otrzymasz łącza do swojego zeszytu online, a także materiałów w chmurze (patrz niżej).

Twój zeszyt online

Zeszyt online to Twój dokument w sieci, dzięki któremu możesz przeglądać chronologiczną historię wszystkich lekcji, notatki z gramatyki czy słownictwa oraz zadania domowe. W zeszycie znajdziesz również informację odnośnie ilości opłaconych lekcji i łącze do folderu w internetowej chmurze, zwierającego materiały do nauki. Zeszyt online możesz drukować oraz przeglądać za pomocą komputera, smartfonu, tabletu, a nawet e-readera.

Angielski przez Skype - twój zeszyt w chmurzeKliknij obrazek, by powiększyć

Materiały w chmurze

Materiały w chmurze to Twój folder w sieci, w którym znajdziesz wszystkie wykorzystywane podczas lekcji materiały i pomoce naukowe – pliki tekstowe, pliki PDF, ścieżki audio, etc. Pliki możesz pobrać lub otworzyć bezpośrednio z folderu w sieci, używając dowolnego urządzenia kompatybilnego z danym formatem (komputer, smartfon, tablet).

 

Materiały w chmurzeKliknij obrazek, by powiększyć