Kurs Business English obejmuje swym zakresem wszystkie kluczowe aspekty współczesnego języka biznesu w kontekście międzynarodowym. Dedykowany jest biznesmenom, osobom pracującym w międzynarodowych korporacjach, oraz studentom ekonomii i innych kierunków powiązanych ze światem biznesu. Kurs ten pomoże Tobie w rozwijaniu i ćwiczeniu umiejętności komunikacyjnych na wielu płaszczyznach biznesowych, poczynając od prostych zadań biurowych i codziennych obowiązków, poprzez przygotowywanie prezentacji, raportów i sprawozdań, kończąc na prowadzeniu negocjacji i zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Zapisz się na ten kurs, jeżeli chcesz

  • opanować język typowy dla podstawowych sytuacji biznesowych, takich jak konferencje, negocjacje, spotkania, rozmowy telefoniczne, etc.;
  • poznać zasady tworzenia prezentacji oraz pisania raportów, sprawozdań i innych typowych formalnych dokumentów;
  • zapoznać się z językiem typowym dla ekonomii, finansów, bankowości, marketingu, HR, PR i rynków kapitałowych;
  • przygotować się do rozmowy o pracę, napisać bezbłędne CV i zwiększyć swe szanse na osiągnięcie sukcesu.

Dokładny program kursu, jego struktura oraz materiały dydaktyczne dobierane są po lekcji próbnej, zależnie od Twych potrzeb i preferencji. Dokładam wszelkich starań, aby oferowane przeze mnie zajęcia były prawdziwie indywidualne i dzięki temu maksymalnie efektywne. Dysponuję szeroką gamą sprawdzonych materiałów dostosowanych do nauki online (PDF, MP3, platformy cyfrowe), które udostępniam uczniom, dzięki czemu nie trzeba inwestować w podręczniki i tym podobne.

Poziomy i ceny

Początkujący (A1 - A2)  60 zł / 60 min 80 zł / 90 min
Średniozaawansowany (B1 - B2) 70 zł / 60 min 90 zł / 90 min
Zaawansowany (C1 - C2) 80 zł / 60 min 110 zł / 90 min

Możliwe rabaty w przypadku regularnych zajęć o częstotliwości minimum 2h tygodniowo. Więcej informacji na temat cen, rabatów i formy płatności znajdziesz w zakładce Cennik i płatności.