Ten kurs to optymalny wybór dla osób, które chcą rozwijać umiejętność efektywnej komunikacji w języku angielskim w typowych, codziennych sytuacjach. W zależności od Twych preferencji, możesz zdecydować się na równomierny, wszechstronny rozwój wszystkich sprawności językowych, lub też skupić się na wybranych aspektach języka, takich jak konwersacje, pisanie, słownictwo, wymowa, gramatyka, etc.

Zapisz się na ten kurs, jeżeli chcesz:

  • nauczyć się w efektywny sposób wykorzystywać język angielski do codziennej komunikacji;
  • wyrażać się w klarowny, poprawny i precyzyjny sposób;
  • nabyć pewności siebie, pozwalającej na poprawienie płynności i naturalności wypowiedzi;
  • posługiwać się językiem angielskim ze swobodą i łatwością;
  • dopracować gramatykę i wymowę, oraz zwiększyć zasób słownictwa.

Dokładny program kursu, jego struktura oraz materiały dydaktyczne dobierane są po lekcji próbnej, zależnie od Twych potrzeb i preferencji. Dokładam wszelkich starań, aby oferowane przeze mnie zajęcia były prawdziwie indywidualne i dzięki temu maksymalnie efektywne. Dysponuję szeroką gamą sprawdzonych materiałów dostosowanych do nauki online (PDF, MP3, platformy cyfrowe), które udostępniam uczniom, dzięki czemu nie trzeba inwestować w podręczniki i tym podobne.

Poziomy i ceny

Początkujący (A1 - A2)  60 zł / 60 min 80 zł / 90 min
Średniozaawansowany (B1 - B2) 60 zł / 60 min 80 zł / 90 min
Zaawansowany (C1 - C2) 70 zł / 60 min 90 zł / 90 min

Możliwe rabaty w przypadku regularnych zajęć o częstotliwości minimum 2h tygodniowo. Więcej informacji na temat cen, rabatów i formy płatności znajdziesz w zakładce Cennik i płatności.